Loading...
Svadby 2018-02-01T20:55:20+01:00

Svadba

Svadba je veľkolepá a jedinečná udalosť a preto si zaslúži aj jedinečnú pozornosť.

PARTY DJ’s sa špecializuje dlhé roky hlavne na svadobné produkcie a má na konte už stovky odohratých svadieb. Ročne zrealizujeme niekoľko desiatok prémiových svadieb k plnej spokojnosti našich klientov. Ponúkame Vám skúsených a spoľahlivých DJ-ov, ktorí okrem aktívneho hrania zároveň celú svadbu odmoderujú, po dohode s Vami zorganizujú svadobné hry a zvyky a celkove sa postarajú o plynulý chod svadobného večera.

V našej ponuke nájdete kvalitný, plnohodnotný, štandardný formát svadobnej produkcie za primeranú cenu. Primárne sa však zameriavame na prémiové svadby, kde sa môže naplno prejaviť sila nášho produktu. Preto nás často vyhľadávajú klienti, ktorí túžia po luxusnejšom prevedení svadobnej zábavy s využitím inteligentného osvetlenia a rôznych multimediálnych vylepšení.

PARTY DJ’s a bavte sa bez starostí až do rána

V tomto segmente Vám PARTYDJ’s ponúka jedinečný produkt: „Multimediálna svadba” realizovaný video DJ-om, ktorý obsahuje rozširený balík služieb o celovečernú videotéku, veľkoplošné video projekcie, možnosť fotoprezentácie, karaoke, kinect, laserovú show a pod.

Aby sme vedeli čo najlepšie zrealizovať Vašu svadbu snov musíme podrobnejšie poznať  Vaše predstavy a požiadavky. Pre uľahčenie Vašho rozhodnutia aký typ DJ-a a svadobnej produkcie je pre Vás najvhodnejší, ponúkame spoznať detailnejšie našu kompletnú ponuku formou osobného stretnutia. Čas ktorý nám venujete je Vašou najlepšou predsvadobnou investíciou. Predstavíme Vám detailnejšie našu prácu, navrhneme svadobný scenár, zodpovieme a poradíme Vám aj v ďalších otázkach súvisiacich s priebehom svadobného večera.

“Neváhajte, zavolaje nám a využite naše bohaté skúsenosti, ktoré radi zúročíme na Vašej svadbe”

Viac sa dočítate v našom BLOGU