Loading...
O nás 2018-02-01T20:51:41+01:00

O nás

PARTY DJ’s je agentúrna značka zastrešujúca činnosť dvoch skúsených DJ-ov účinkujúcich aj samostatne, ktorí po tisíckach odohratých akcií rôzneho druhu vedia, ako sa robí dobrá zábava. Špecializujeme sa hlavne na prémiové svadby, plesy a firemné eventy.

Našim cieľom je ponúknuť klientom okrem kvalitného hudobného servisu aj  bohatšiu a všestrannejšiu formu zábavy s využitím hovoreného slova, modernej audiovizuálnej a svetelnej techniky a ďalších inovatívnych doplnkov.

Inteligentný humor a práca s mikrofónom sú samozrejmou súčasťou našej produkcie. Aj keď nám naša technika umožňuje plynule mixovať hudbu, my sa snažíme skôr mixovať rôzne žánre, nálady a tempá a tým vytvárať premyslené hudobné bloky, ktoré majú „hlavu a pätu“.

Naša multižánrová hudobná produkcia je koncepčne zostavená z rokmi odskúšaných hitov od rock´n´rollu až po súčasne žiadané tanečné novinky. Nehráme len známe rádiové hity, ale pokiaľ máme možnosť pracovať aj s náročnejším publikom, tak dokážeme siahnuť aj hlbšie do nášho hudobného archívu. Do playlistu pravidelne zaraďujeme aj osvedčené hity z českej a slovenskej produkcie, ktoré sa pri správnom načasovaní ťažko dajú nahradiť niečím iným. Repertoár sa snažíme stále prispôsobiť charakteru daného podujatia a hudobnému vkusu Vás a Vašich hostí.

PARTYDJ’s

to najlepšie pre Vašu akciu

Inšpirujeme sa stále novými svetovými trendami, investujeme do nových technológií, vylepšujeme svoje technické zázemie a tým aj kvalitu našich služieb. Snažíme sa byť stále o krok vpred pred konkurenciou a poskytovať našim klientom len to najlepšie.

Disponujeme kvalitnou  zvukovou a svetelnou technikou pre malé a stredne veľké akcie. Špecializujeme sa aj na moderné nasvecovanie interierov inteligentnou LED technológiou. Okrem kvalitného zvuku a svetla dopĺňame naše produkcie aj videoprojekciami a laserovou technikou. Záleží len od Vás, čo si vyberiete z našej ponuky. Konečné riešenie sa snažíme vždy prispôsobiť Vašim požiadavkám a rozpočtovým možnostiam.

“ Naše znalosti a dlhoročné skúsenosti sú garanciou Vašej spokojnosti “

My sme PARTYDJ’s

Video DJ Jaro - Maestro
Video DJ Jaro - Maestromobil: 0907 127 384
DJ Feri
DJ Ferimobil: 0905 560 884