Loading...
Nasvietenie 2018-02-01T20:56:29+01:00

Nasvietenie

Našou špecializáciou je aj moderné nasvecovanie interierov dekoračnou LED technológiou. Jedná sa o veľmi viditeľnú a efektnú svetelnú výzdobu celého interieru, ktorá  dokáže doslova zmeniť skoro každý interier až na nepoznanie. Dokonalým nasvietením sa dá vytvoriť úžasná atmosféra zanechávajúca u hostí veľmi silný dojem z celého podujatia. Pridanou hodnotou pre Vás budú aj fantastické fotografie a videozábery vďaka krásne nasvietenej scenérii, ale iba v prípade výberu správneho fotografa alebo kameramana.

Presúvajte šípku zľava doprava a spoznajte našu prácu

Presúvajte šípku zľava doprava a spoznajte našu prácu

Inteligentné osvetlenie s možnosťou jeho aktívneho ovládania je najefektívnejším spôsobom na vytvorenie jedinečnej atmosféry na každom evente. PARTY‘ DJs využíva inteligentné systémy osvetlenia  v rôznych kombináciach na vytvorenie  perfektých svetelných scén a na dosiahnutie, čo najlepšieho efektu. Množstvo a typ svetiel volíme vždy podľa charakteru podujatia a prispôsubujeme ho veľkosti a dispozičným možnostiam miestnosti. Jedná sa o kombináciu rotačních hláv, LED reflektorov , UV svietidiel, dymu a pod. Pre náročnějších klientov máme v ponuke aj výkonné plnofarebné grafické lasery predstížnej značky KVANT.

Presúvajte šípku zľava doprava a spoznajte našu prácu

Presúvajte šípku zľava doprava a spoznajte našu prácu

Ak hľadáte niečo výnimočné, čo by Ste radi pridali do slávnostne vyzdobenej miestnosti, Vaša investícia do nadštandartného interierového nasvietenia sa ukáže ako najvýhodnejšia a pravdepodobne aj najefektívnejšia.

Viac sa dočítate v našom BLOGU