Referencie 2018-10-06T09:43:01+02:00

Referencie

Napíšte nám svoje zážitka a dojmy z akcií, kde hrali, svietili a zabávali PARTYDJ’s.

 


  Sonička a Marek

  Pri organizovani nasej svadby sme hladali Dj a starejsieho dokopy. Uz pri prvom stretnuti s Dj Ferim som vedela, ze je pre nas ten pravy. Feri je skuseny Dj s profesionalnym vystupovanim. Postara sa Vam o celkovu zabavu co sa tyka hrania, hier,prihovoru a podob. Hostia na nasej svadbe stravili celu noc na parkete a myslim, ze to hovorí za vsetko. Tam kde je dobry Dj a este lepsie publikum nic viac nechyba. Preto ti touto cestou Feri chceme podakovat za celu tu atmosferu na nasej svadbe. Verim a viem, ze sa este niekde stretneme ,lebo taki živli pre akych si hral dlho neobsedia. DAKUJEME!!!


  Zdenka a Tomáš Kramara

  Bolo to naozaj skvele DJ Jaroslav Hruška sa nam postaral o skvelu zabavu aj o nasvietenie miestnosti a o cely program 🙂 Od zabavenia deti ako aj program ked sme sedeli za stolom az po tanecnu hudbu a dalsi program 🙂 Skvely pristup aj profesionalita jednoznacne 100bodov. A personal od Agentury Sofie tiez sme boli velmi spokojny tiez 100bodov.


  Veronika a Tibor

  Dj Feri splnil nase ocakavania, my sme boli spokojni a aj vsetci svadobni hostia si pochvalovali. Uz samotne predsvadobne stretnutie nas uistilo v tom ze sa Feri vyzna a s podobnymi akciami ma vela skusenosti. Zabava bola udrziavana stale v plnom prude az do 5 rana. Na nasej svadbe bola aj ludova hudba (cimbalovka) do polnoci a velmi pekne sa dokazali zladit a prestriedat. Takisto musime pochvalit aj osvetlenie – bolo velmi pekne a decentne. Urcite odporucame.


  Janka a Roman Bajankovci

  My ďakujeme Jarko tebe, že naša svadba bola skvela najmä vďaka správnej voľbe vybrať si tak skvelého DJ ako si ty. Jedna veľká chvála nie len od nás ale najmä od všetkých svadobných hostí. Naozaj si top.


  Miriam a Andrej

  Na našu svadbu som hľadala niekoho výnimočného , kto nám ušije zábavu na mieru taká čo zaujme všetky vekové kategórie. Ako aj hudba a hudobné prevedenie bola pre nás dôležitá svetelná výzdoba ktorá nádherne podčiarne svadobnú atmosféru a dodá lesk a luxus každému priestoru. A vtedy, som narazila na FERKA…už po prvom stretnutí s ním som vedeľa , že nám sadol nielen ako Dj a moderátor celej našej svadby no predovšetkým ako človek ktorý má veľa skúseností, má cit pre vystihnutie svadobnej nálady kedy a čo treba urobiť aby bola svadba pre každého nezabudnuteľnou . Veľa som premýšlala o tom , že si urobím zoznam skladieb ktoré chcem aby Ferko zahral, potom som chcela opačne, zoznam hudby ktorú nemá hrať… nakoniec však som však na neho nechala priebeh celej svadby a neľutujem, urobila som dobre. Vždy vedel odhadnúť situáciu čo práve zahrať, či treba svetlo stíšiť alebo naopak osvetliť celú sálu. DJ Ferko sa nám postaral o skvelú zábavu, hry ktoré zabávali hostí, moderovanie a trefné hlášky, očarujúca svetelná výzdoba a bublinkostroooooj ktorý vyčaril úsmev nielen najmenším účastníkom našej svadby 🙂 Ešte raz veľké ĎAKUJEME !


  Dadka a manžel

  Úžasná oslava Dj JArkom na chate. Všetci sme sa výborne bavili. Vynikajúce videoklipy a karaoke show, to sa musí zažiť. Ďakujeme veľmi.


  Ľ.+Z.

  V sobotu bol náš svadobný deň. Nádherný pocit nám pomohol umocniť DJ Jaro svojou hudobnou produkciou.Jeho komunikácia s okolím a premietanie videa na veľké plátno nás presvedčila o tom, že sme si vybrali dobre. Veľké Ď.


  Terka a Ľuboš Čupkovci

  Jarko to my musíme povedať veľké ĎAKUJEM, pretože aj vďaka tebe budeme na tento deň spomínať len v tom najlepšom a myslím, že môžem za všetkých povedať, že zábava bola 100percentná!!! Ale my sme to vedeli už po prvom stretnutí s tebou.