Loading...
Firemné akcie 2019-10-18T23:24:47+02:00

Firemné akcie

Party DJ´s ponúka perspektívnu a dlhodobú spoluprácu v oblasti ozvučenia, osvetlenia a hudobnej produkcie pre Vaše firemné eventy, vianočné večierky, školenia, športové podujatia a pod.

Naší DJ-i sú spoľahliví, pracujú na profesionálnej úrovni a s podobnými akciami majú dlhoročné praktické skúsenosti. Hudobnú produkciu, ozvučenie a osvetlenie stále prispôsobujú charakteru akcie a vkusu publika, tak aby to zohľadňovalo aj Vaše predstavy.

Na ozvučenia a osvetlenie používame spoľahlivú značkovú techniku a v prípade potreby máme pripravené aj záložné systémy.

V rámci našej ponuky hudobnej produkcie na firemných akciach je možnosť využiť služby klasického DJ-a alebo Video DJ-a. Práve pri firemných akciách má formát multimediálnej video diskotéky najväčší úspech vzhľadom na možnosti, ktoré nám tento druh zábavy poskytuje.

Multimediálna video diskotéka v podani skúseného Video DJ-a okrem celovečernej video diskotéky umožnuje ponúknuť aj ďaľšie formy zábavy akými sú napríklad karaoke a kinekt.

Veľkoplošné aj viacpočetné video projekcie sa zároveň dajú využiť aj na ďalšie zvýraznenia Vašich firemných aktivít. Jedná sa predovšetkým o firemné foto a video prezentácie, zvýraznenie loga Vašej firmy, alebo sponzorov a reklamných partnerov.

Elegantné celoplošné interierové nasvietenie dodá Vášmu eventu tú správnu noblesu a atmosféru.

A ako bonus máme pre náročnejších klientov pripravenú aj efektnú grafickú laserovú show vo forme troch výkoných plnofarebých laserov značky KVANT.

Spoľahnite sa na naše bohaté skúsenosti a zverte sa do rúk odborníkov.