Nasvietenie

Moderné nasvietenie interierov tvorí dnes už neoddeliteľnú súčasť každej lepšej akcie. Interierové nasvietenie ponúkajú okrem profesionálních firiem bežne DJ-i aj kapely ako bežnú súčast ich produkcie. Rozdiely sú však veľké, jednak vo výslednom efekte, ale aj cene. Bohužiaľ pre laika, ktorý nemá bežne možnosť praktického porovnania, to všetko častokrát vyzerá  byť „skoro také isté“.

Interier sa dá nasvietiť aj s použítím pár kusov lacných LED reflektorov svietiacich u mnohých DJ-ov najčastejšie celý večer iba v jednej farbe. Tá istá sála sa dá nasvietiť aj s použitím niekoľko násobne väčšieho počtu kvalitnejších, podstatne drahších a výkonnejších reflektorov s krajšími farbami, vrátane použitia ďaľších druhov osvetlenia s možnosťou aj ich aktívneho ovládania, alebo vhodného naprogramovania.

Zásadný rozdiel medzi bežne ponúkanými nasvieteniami je hlavne v počte, druhu a kvalitatívnej triede použitých svetelných zariadení. Taktiež v spôsobe ich umiestnenia a montáže a v neposlednom rade aj v možnosti, alebo nemožnosti  ich aktívneho ovládania. Rozdiely sú aj v celkovej časovej náročnosti ich montáže a demontáže.

Preto, pokiaľ Vám DJ alebo kapela ponúka svoju hudobnú produkciu už aj v vrátane nasvietenia sály za paušálnu cenu, ktorá zodpovedá u iných DJ-ov, alebo kapiel možno tak ich bežnému honoráru len za samotnú hudobnú produkciu, tak potom je na mieste otázka, akú cenu a kvalitu má asi také nasvietenie?

V dnešnej dobe kvalitne zrealizované nasvietenie parketu a interieru môže mať zrovnatelnú hodnotu, ako celá hudobná produkcia aj vrátane ozvučenia, alebo dokonca aj vyššiu.

Peniaze investované do svadobnej výzdoby prostredníctvom svadobných agentúr v dnešnej dobe dosahujú už často úroveň aj trojciferných čísel a mnohokrát možno, aj trocha zbytočne. Po doplnení klasickej svadobnej výzdoby o dodatočné interierové nasvietenie sa po zotmení stáva práve toto najdominantnejším a najefektnejším prvkom z celej interierovej dekorácie, ktorý má zároveň priamy vplyv aj na celkovú atmosféru a úroveň zábavy. Práve preto je dosť často paradoxný ten nepomer financí, ktorí sú klienti ochotní investovať do nasvietenia, oproti investíciam do ostatnej, častokrát aj zbytočne predraženej svadobnej výzdoby.

Interiérovému nasvieteniu sme sa začali venovať medzi prvými a preto ho máme dotiahnuté už do detailov. Máme v ponuke jednoduhšie aj luxusnejšie varianty, záleží len na Vás čo si vyberiete.

2017-12-04T20:58:14+01:00