Loading...
DJ Jaro 2018-02-01T20:57:13+01:00

VideoDJ Jaro Maestro

     Moje meno je Jaroslav Hruška, mám rád dobrých ľudí, dobrú hudbu a dobrú zábavu. Diskotékam a audio technike sa venujem od 16 rokov. Mal som to štastie „byť pri tom“ a aktívne prežiť zlatú éru diskoték od 80-tych a 90-tych rokov až po súčasnosť.

    Mojou najväčšou prioritou vždy bola 100 % spoľahlivosť, profesionalita a individuálny prístup ku všetkým klientom, pre ktorých som pracoval. Dôkazom je množstvo odohratých akcií všetkého druhu a stále sa rozrastajúca klientéla spokojných zákazníkov.

    Posledné roky sa prezentujem výlučne ako VideoDJ. Myslím si, že spojenie videa , kvalitného zvuku a efektnej svetelnej show je dokonalá kombinácia pre perfektnú zábavu pri ktorej sa bavia nielen tancujúci, ale aj sediaci hostia . Videoprojekcia prináša aj ďalšie možnosti, ktoré klasický deejay nemá , moznosť foto a video prezentácie , reklamnej prezentácie, karaoke, kinektu, live kamery a pod. Tento nový trend v robení zábavy sa za posledné roky veľmi úspešne presadzuje okrem firemných eventov a plesov predovšetkým na takzvaných „multimediálnych svadbách“.

Je zaujímavé, že väčšina hosti si z celej zábavy najviac zapamätá hlavne tieto nové prvky.

Nebojte sa vyskúšať niečo nové.

Bude mi potešením ukázať Vám tento nový trend v robení zábavy.

mobil : 0907 127 384